Menu Zamknij

Chicas&GORILLAS

Chicas&Gorillas to koncept klasycznego shot-baru, który charakteryzuje się niskimi cenami, bogatym wyborem shotów, ofertą piwną i napojami typu soft-drink.

Pierwszy shot bar pod marką Chicas & Gorillas otworzyliśmy 5 lutego 2022 roku w samym sercu Wrocławia: na rynku, przy ratuszu. Już w pierwszych dniach od otwarcia spotkaliśmy się z pozytywnym feedbackiem mieszkańców, a wielu z nich powraca do nas weekend po weekendzie.

Nasza oferta skupia się głównie na rozbudowanej ofercie shotów, sporządzanych na bazie wódki czystej, smakowej, likierów, whisky czy rumu. Każdy shot to nowa, ciekawa przygoda!

Naszym brand heroes jest tytułowa Chica, pin-up girl oraz wyluzowany goryl. Ten wybuchowy duet kreuje wizerunek marki na grafikach w lokalu oraz w mediach społecznościowych.

W wystroju stawiamy na stylistykę Pop-art,  a całe wnętrze jest nasycone kontrastującymi barwami i przyciągającymi wzrok komiksowymi motywami. Koncept został zaprojektowany z myślą o młodych ludziach, dla których czytelne są symbole wywodzące się z szeroko rozumianej popkultury.

Mamy też własny produkt: mango shot, który komponujemy od podstaw na miejscu w lokalu. Mango shot jest dostępny w dwóch wariantach: klasyczny oraz w wersji hot z dodatkiem Tabasco.

Rozwój marki Chicas & Gorillas zależy w dużej mierze od sukcesu lokalu we Wrocławiu. Wierzymy, że nasza rozbudowana oferta i ciekawa konwencja shot baru w stylu pop-art zostanie doceniona przez gości, a my
z powodzeniem będziemy mogli rozwijać koncept w kolejnych miastach.

Lista lokali

  • Łódź, ul. Piotrkowska 85
  • Poznań, ul. Wrocławska 19
  • Warszawa, ul. Nowogrodzka 27
  • Wrocław, Rynek-Ratusz 15

galeria

Odwiedź Facebook lokalu

Loading
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien